Open Box - Samsung 75" Q8F Series 4K UHD HDR QLED Tizen Smart TV (QN75Q8FAAFXZC) - 2025
Open Box - Samsung 75" Q8F Series 4K UHD HDR QLED Tizen Smart TV (QN75Q8FAAFXZC) - 2025 in Coquitlam, BC
By SAMSUNG
Visit retailer's website
Best Buy
By SAMSUNG
Loading Inventory...
Visit retailer's website
This is a Geek Squad Certified Open Box Product. See below for more information. Upgrade your viewing experience with the Samsung QLED smart TV. With 4K Ultra HD resolution and High Dynamic Range, it delivers crisp, lifelike visuals, while Motion Xcelerator 144Hz ensures fluid motion. The Q4 AI processor and Samsung Vision AI enhance picture quality, and the built-in 20W speakers deliver clear and balanced audio.
  • Product Condition: Geek Squad Open Box
  • Model Year: 2025