Open Box - Samsung 75" QN70F Series 4K UHD HDR Neo QLED Tizen Smart TV (QN75QN70FAFXZC) - 2025
Open Box - Samsung 75" QN70F Series 4K UHD HDR Neo QLED Tizen Smart TV (QN75QN70FAFXZC) - 2025 in Coquitlam, BC
By SAMSUNG
Visit retailer's website
Best Buy
By SAMSUNG
Loading Inventory...
Visit retailer's website
This is a Geek Squad Certified Open Box Product. See below for more information. Upgrade your TV viewing experience with the Samsung Neo QLED smart TV. Enjoy stunning 4K Ultra HD resolution and smooth motion with Motion Xcelerator 144Hz. Samsung Vision AI intelligently enhances content for optimal picture quality, while 4K AI Upscaling transforms low-resolution content into sharp, high-quality visuals.
  • Product Condition: Geek Squad Open Box
  • Model Year: 2025